פעילים עבורכם גם בתקופת

מה זה משכנתא הפוכה ולמי זה מיועד ?

מה זה משכנתא הפוכה ולמי זה מיועד ?

מה זה משכנתא הפוכה ולמי זה מיועד  ?

עם הפרישה לגמלאות, רבים נדרשים להסתגל למציאות כלכלית חדשה. גם מי שיש בבעלותו דירה ושיש לו חסכונות מגלה לפעמים שהם אינם מספיקים למימוש תוכניותיו לתקופת הפנסיה, כמו עזרה לילדים, טיולים. או אפילו כדי לשמור על רמת החיים שאליה התרגל לפני פרישתו מעבודה. בתקופה זו מפתיעה אותם לעתים גם הוצאות בלתי צפויות, כמו מימון טיפולים רפואיים, החזר חובות, מעבר לדיור מוגן וכדומה, שגם עבורן יש קושי למצוא מקור מימון בתקופת הגמלאות. לכן, כדי לממן את הוצאותיהם, פנסיונרים רבים נאלצים לצאת לעבוד או להישען על עזרה כלכלית מבני המשפחה.

כך נוצר מצב עגום אף על פי שרבים מהפנסיונרים הללו מתגוררים בבית בבעלותם, ששווה לא מעט כסף, לא אחת הם מתקשים לעמוד בהוצאות השוטפות או לממן הוצאות מיוחדות או בלתי צפויות.

ובתקופה זו להשיג "סכום כסף גדול" זה לא קל. מה ניתן לעשות ? יש לכם נכס את הנכס הזה ניתן לשעבד לבנק או לגוף פיננסי אחר ולקבל משכנתא. הפתרון שלכם משכנתא הפוכה!

האם צריך לשלם תשלום חודשי ? מאיזה גיל אפשר לקחת אותה ?

איזה סכום אפשר לקבל ?

הרעיון העומד מאחורי משכנתא הפוכה היא כך כפי שבלקיחת משכנתא משעבדים נכס ומקבלים הלוואה, גם במשכנתא הפוכה משעבדים נכס ומקבלים הלוואה. אלא שבניגוד למשכנתא רגילה, שאתם חייבים לפרוע תשלום חודשי. במשכנתא הפוכה הדבר שונה מדובר בהלוואה לכל מטרה שאינה מוגבלת בזמן ולא צריך להחזיר אותה בהחזרים חודשיים. גם נחסכת ממכם ההוצאה של  ביטוח חיים שעושים במשכנתא רגילה וגם אין מבדקי ההכנסה כיוון שאין החזרים שוטפים, הכנסה השוטפת לא מעניינת. יתירה מכך ישנם גופים פיננסיים שיסכימו לתת משכנתא הפוכה אף אם הלקוחות מוגדרים כמוגבלים במערכת הבנקאית

סכום המשכנתא הניתן לקבל במשכנתא הפוכה בגיל 60 הוא 15 אחוז מערך הנכס שאתם משעבדים וככל שהגיל מתקדם אחוז המימון עולה

משכנתא הפוכה היא דרך מקובלת ומומלצת לאנשים שצריכים מימון בגילאים האלו  זה עדיף מלמכור את הבית, ועדיף על הלוואות אחרות שהריבית יקרה ופריסת ההחזרים היא קצרת מועד המכביד מאוד על משק הבית  לעומת זאת במשכנתא הפוכה הקרן והרבית לא משולמת עכשיו והיא נצברת ובבוא הזמן כשהלווה מחליט לסלק או בעת פטירה, הדירה נמכרת והבנק מקבל את סכום ההלוואה בתוספת הריבית שנצברה.

למשכנתא ההפוכה יש יתרונות רבים בהשוואה למקורות מימון אחרים

  • הממשכנים עדיין נשארים הבעלים המלאים של הנכס ולא נאלצים למכור אותו.
  • הבעלים יכולים לעשות בנכס כרצונם לגור בו  לבצע שיפוצים להשכירו ואף למכור אותו בכל עת ובכפוף לפירעון ההלוואה.
  • בהשוואה להלוואה רגילה, שלמבוגרים לרוב ניתנת לטווח זמן קצר בלבד אם בכלל, המשכנתא ההפוכה היא הלוואה לפרק זמן ארוך.
  • מכיוון שהנכס משמש כבטוחה לפרעון המשכנתא, אחוזי הריבית בה נמוכים יותר בהשוואה להלוואה צרכנית רגילה.
  • אין צורך לעמוד בהחזרים חודשיים שוטפים, וכתוצאה מכך אין דרישה לעמוד במבדקי הכנסה כדי לקבל את המשכנתא.

צרו קשר עם המומחים

  הלוואות-פיננסים   03-6420374

  ווצאפ                050-393-2045

היי ! רק רגע אנו יכולים להשיג עבורך הלוואה משתלמת ביותר

השאר פרטים וניצור אתך קשר

דילוג לתוכן